elton hithi

‘Mora pakon e shokut në Sauk’, pretendimet e të riut që u kaq me snajper

Elton Hithi, i cili u arrestua së bashku me ish-efektivin e RENEA-s për armëmbajtje pa leje, ka ngritur një alibi. Në seancën...

U kap me snajper, lihet në qeli ish-efektivi i RENEA-s

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “arrest me burg” për ish-efektin e RENEA-s Remal Radën dhe Elton Hithin, pasi u kapën...

VIDEO/ Snajper në makinë, arrestohet ish-efektivi i RENEA-s dhe miku i tij

Policia e Tiranës ka arrestuar ish-efektivin e RENEA-s Remal Radën, bashkë me mikun e tij Elton Hithin për armëmbajtje pa leje. Sipas...