English

Të shtëna me armë zjarri në Napoli, plagosen 4 persona

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Katër persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Napoli, teksa po vazhdonin festimet për pushtimin e Scudettos.

- Advertisement -

Një nga katër të plagosurit ndodhet në gjendje të rëndë dhe ndodhet i shtruar në spitalin Cardarelli.

Ndërkohë të plagosur nga shpërthimi i fishekzjarrëve kanë mbetur dhe tre persona të tjerë.

Deri më tani nuk dihen detaje të tjera në lidhje me ngjarjen.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×