English

Të shtëna me armë zjarri në SHBA, humb jetën 19-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në SHBA, ku një djalë nëmoshën 19-vjeçare ka mbetur i vrarë pas të shtënave me armë zjarri në një qendër tregtare në Minesotë.

- Advertisement -

Mediat e huaja, bëjnë me dije se në lidhje me ngjarjen janë arrestuar 5 djemë të rinj, dy nga 18-vjeç dhe tre të tjerët 17-vjeç.

Identiteti i djalit të vrarë ende nuk është bërë i ditur.

Sipas asaj që raportohe  djali u vra pas një debati që ndodhi në mes të blerjeve të minutës së fundit për Krishtlindje.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?