“A është tradhti?”- Modelja: Kam video në shtrat me Ronaldon

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Modelja kiliane Daniella Chavez tërhoqi vëmendjen e mediave botërore përmes një postimi të bërë në rrjete sociale.

Chavez deklaroi se ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon dhe se disponon një video që e vërteton këtë.

Ajo shkroi në Twitter se videoja nuk mund të publikohet pasi ata janë të dy në momente intime në krevat.

- Advertisement -

“Nëse dikush bën seks me një person tjetër që nuk është partneri i tij, por është një person i lirë në mendje dhe trup pa dhënë shpjegime, a është tradhti? Pra, me Kristianon ishim të pabesë? Ishte thjesht seks dhe me lejen time! Ka edhe seks falas”, ka shkruar Chavez në profilin saj në “Tëwitter”.

Në një postim tjetër ajo vijon: “Gjithmonë e kam mohuar, kam shpikur kaq shumë gjëra për të dalë prej saj, por nuk duroj dot më. Kam edhe një video, por nuk mund ta ngarkoj për privatësi dhe jemi pa rroba”, përfundoi influencuesja seksi kiliane.

 

LEXONI GJITHASHTU

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

Kurti falenderon kryetarin e ngujuar: Po tregon qendresë shembullore për rend e ligj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, çdo ditë merr mesatarisht nga dhjetë kërkesa të ndryshme...

“Po pengon implementimin e marrëveshjes që firmosi vetë”, Lushaku kritikon Kurtin

Jehona Lushaku ishte këtë të diel e ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Review” në Euronews Albania për të folur rreth tensioneve të...

TË FUNDIT

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

Kurti falenderon kryetarin e ngujuar: Po tregon qendresë shembullore për rend e ligj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, çdo ditë merr mesatarisht nga dhjetë kërkesa të ndryshme...

“Po pengon implementimin e marrëveshjes që firmosi vetë”, Lushaku kritikon Kurtin

Jehona Lushaku ishte këtë të diel e ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Review” në Euronews Albania për të folur rreth tensioneve të...

“Kryetarin e komunës e ngujuan në zyrë”, Krasniqi ngre pyetjen: A ja vlen përplasja

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ngriti këtë të diel disa pikëpyetje në emisionin “Review” sa i takon situatës së krijuar në...

“Turistët po anulojnë vizitat në Kosovë”, Krasniqi: Kanë frikë se është si Ukraina

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi tha për emisionin “Review” në Euronews Albania, se e gjithë situate e krijuar në veri të...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×