English

Aksident në Bulqizë | Makina del nga rruga, humb jetën 24-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i rëndë me pasojë humbjen e jetës së një 24-vjeçari ka ndodhur këtë të shtunë në aksin rrugor Bulqizë-Maqellarë.

- Advertisement -

Shtetasi  S.T. duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e plagëve të marra, i riu ka ndërruar jetë.

“Në aksin rrugor Bulqizë-Maqellarë, shtetasi S.T., 24 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ‘Fiat-punto’, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën”. thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?