English

Aksident në Fier, përplasen dy makina, njëra përfundon në trotuar

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Kastriot Muço” në Fier.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije se janë përplasur dy automjete, ku njëra prej tyre ka përfunduar në trotuar dhe ka thyer disa pemë dhe kosha mbeturinash.

Për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar dhe pse është  rruga kryesore e qytetit.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?