English

Aksidentoi një person dhe djalin 4-vjeçar, i mituri humb jetën. Arrestohet autori

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Është arrestuar një 38-vjeçar banues në Tiranë, i cili shkaktoi aksidentin ku për pasojë humbi jetën djali 4-vjeçar.

- Advertisement -

Sipas njoftimit të policisë aksidenti ka ndodhur në  aksin rrugor “Tiranë-Fushë Krujë”, ku 38-vjeçari ka aksidentuar me mjetin e tij personin me inicialet B.B>dhe djalin e tij të mitur, i cili humbi jetën në spital.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Qarkullimit Rrugor Krujë arrestuan shtetasin E. B., 38 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, në aksin rrugor “Tiranë-Fushë Krujë”, ka aksidentuar shtetasin B. B., dhe djalin e tij të mitur 4 vjeç. Si pasojë e dëmtimeve, 4-vjeçari ka humbur jetë në spital.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?