Al Pacino pritet të bëhet sërish baba në moshën 83-vjeçare

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mediat amerikane raportojnë se aktori i njohur Al Pacino pritet të bëhet sërish baba në moshën 83-vjeçare. Sipas TMZ, Noor Alfallah, e dashura 29-vjeçare e aktorit të njohur është në muajin e 8-të të shtatzënisë.

29-vjeçarja ka qenë e lidhur me Pacinon që nga prilli i vitit 2022. Ajo më parë ishte në lidhje me këngëtarin e The Rolling Stones, Mick Jagger dhe miliarderin Nicolas Berggruen.

Pacino aktualisht është baba i një vajzë 33-vjeçare, Julie Marie, me ish të dashurën Jan Tarrant. Ai gjithashtu ka binjakë 22-vjeçarë, Anton dhe Olivia, me yllin e National Lampoon’s Vacation, Beverly D’Angelo.

- Advertisement -

Në një karrierë që përfshin mbi pesë dekada, Pacino ka luajtur në shumë filma dhe ka fituar çmime të shumta. Në vitin 1993, ai fitoi një çmim Academy Award për rolin e tij si një nënkolonel i verbër i ushtrisë në “Scent Of A Woman”.

Duket se Al Pacino do të ketë më shumë të përbashkëta me mikun e vjetër Robert De Niro, i cili gjithashtu u bë baba disa javë më parë, në moshën 79-vjeçare.

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Çështja e “Sterilizimit”/ Apeli i Posaçëm tërhiqet për vendim

Apeli i Posaçëm është tërhequr për vendim në lidhje me çështjen e “Sterilizimit”. Burime bëjnë me dije se vendimi do të shpallet në orën 13:30. Ndërkohë...

“Krimi nuk kursen askënd”, ish- prokurorja: Eshtë bërë shumë i frikshëm

Ish-prokurorja Elizabeta Imeraj është shprehur se gjendja e kriminalitetit në Shqipëri është në masë. Në një intervistë për Euronews Albania ajo theksoi se kohët e fundit...

Bardhi kërkon seancë urgjente për Kosovën: Nuk na nderon fakti që jemi të fundit

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi, kërkoi gjatë mbledhjes së Konferencës së kryetarëve mbajtjen e një seance urgjente në Kuvend për mocion...

TË FUNDIT

Çështja e “Sterilizimit”/ Apeli i Posaçëm tërhiqet për vendim

Apeli i Posaçëm është tërhequr për vendim në lidhje me çështjen e “Sterilizimit”. Burime bëjnë me dije se vendimi do të shpallet në orën 13:30. Ndërkohë...

“Krimi nuk kursen askënd”, ish- prokurorja: Eshtë bërë shumë i frikshëm

Ish-prokurorja Elizabeta Imeraj është shprehur se gjendja e kriminalitetit në Shqipëri është në masë. Në një intervistë për Euronews Albania ajo theksoi se kohët e fundit...

Bardhi kërkon seancë urgjente për Kosovën: Nuk na nderon fakti që jemi të fundit

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi, kërkoi gjatë mbledhjes së Konferencës së kryetarëve mbajtjen e një seance urgjente në Kuvend për mocion...

Kapet duke vjedhur në banesën e vjehrrit, arrestohet dhëndri

Një 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Maliqit, pasi u kap duke vjedhur në banesën e vjehrrit të tij në fshatin Pojan. Policia bën me...

Rreziku nga Inteligjenca Artificiale, avokati: Ja ku duhet të tregojmë kujdes

Alban Avdulla, avokat për teknologjinë ka komentuar “Tokyo Tiranën”, spikeren virtuale që erdhi si risi në Euronews Albania, hera e parë në televizionet shqiptare. Në...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×