English

Cikalleshi dhe Broja ftohen për ndeshjen me Çekinë, Muçolli lihet jashtë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Armando Broja rikthehet në kombëtare, Sokol Cikalleshi ftohet po ashtu për ndeshjen me Çekinë.

- Advertisement -

Euronews Albania mëson ekskluzivisht se dy sulmuesit janë thirrur nga trajneri Sylvinho, pavarësisht se vijnë nga dëmtimet.

Ndër të tjera, sipas informacioneve të siguruara, mesfushori Muçolli nuk është thirrur në këtë ndeshje deçizive  pavarësisht takimit të zhvilluar me brazilianin.

Lista e plotë e përfaqësueses për ndeshjen me Çekinë doli zyrtarisht sot në orën 12:00:

Më poshtë gjeni dhe programin e Kombëtares:

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×