English

Dyshohet se drogoi një deputete për të abuzuar seksualisht, arrestohet senatori

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Senatori francez, Jowl Guerriau ka rënë në prangat e Policisë në Paris, pasi dyshohet se drogoi një deputete me qëllim që të abuzonte seksualisht me të.

- Advertisement -

Sipas burimeve nga mediat e huaja, bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës dhe të mërkurës.

Deputetja, identiteti i së cilës nuk është bërë me dije, paraqiti një ankesë pasi u ndje keq pas një pije që kishte pirë me Guerriau.

Senatori, i cili ishte edhe i njohur i viktimës, tashmë është nën vëzhgim nga autoritetet.

Një analizë e mëvonshme zbuloi praninë e ekstazisë në trupin e saj, duke forcuar akuzat kundër Guerriau.

Zyra e prokurorit konfirmoi se senatori u arrestua me dyshimin se i kishte marrë në mënyrë të pavetëdijshme një gruaje një substancë të aftë për “të dëmtuar gjykimin e saj ose ta bënte atë të humbasë kontrollin e veprimeve të saj, për të kryer më pas përdhunim ose sulm seksual”.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?