English

E rëndë në Londër, 4 persona gjenden pa jetë brenda apartamentit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

4 persona janë gjetur të pajetë brenda një apartamenti në Londër këtë të shtunë.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për një burrë dhe një grua rreth 30 vjeç dhe dy fëmijë, një vajzë 11 vjeç dhe një djalë 3 vjeç.

Ende nuk dihet lidhja mes katër personave, por dyshohet se bëhet fjalë për një familje ndërsa shkaku i ngjarjes së rëndë nuk bëhet me dije.

Kryeinspektori Sean Wilson tha se hetimi është në një fazë shumë të hershme dhe bazuar në të dhënat fillestare askush nuk është duke u hetuar në lidhje me incidentin.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?