English

Euronews Albania iu uron shqiptarëve Gëzuar Festat

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Teksa na ndajnë pak ditë nga momenti i ndërrimit të viteve, Euronews Albania ka zgjedhur te urojë shqiptarët përmes një video-mesazhi të veçantë.

- Advertisement -

Moderatorë, gazetarë, operatorë dhe një pjesë e stafit kanë ndarë me publikun disa momente nga përditshmëria e tyre në punë, si edhe një mesazh urimi për vitin e ardhshëm.

Euronews Albania iu uron të gjithë shqiptarëve kudo që janë në Shqipëri, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Malin e Zi, Luginën e Preshevës dhe Diasporë Gëzuar Vitin e Ri 2023.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?