agron shehaj

“Mos gënje për Ramën”, Felaj debat me Shehajn: Berisha në dijeni për paratë ruse

Zëvendëskryetarja e Kuvendit, Ermonela Felaj ka debatuar me deputetin e Partisë Demokratike, Agron Shehaj në emisionin "Now" në Euronews Albania, në...

Agron Shehaj nxjerr dokumentin: Faktet e implikimit të Ramës me ish zyrtarin e FBI

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj thotë se aktakuza amerikane për ish-zyrtarin e FBI, Charles McGonigal, përbëhet nga tre elementë. Në emisionin...

‘Je idiot apo bën vetë?’, përplasja e Ramës me Shehajn në Kuvend

Kryeministri Edi Rama ka debatuar me deputetin e Partisë Demokratike, Agron Shehaj në seancën e djeshme të zhvilluar në Kuvend. Shehaj tha...

Mandati i Xhaçkës në Kushtetuese, PD i drejtohet gjykatës me 2 kërkesa të ndryshme

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike dhe grupimi i Sali Berishës kanë dorëzuar në gjykatën kushtetuese dy kërkesa të ndryshme, me të...

VIDEO | ‘Je një hajdut’, Agron Shehaj përplaset me Damian Gjiknurin në Kuvend

Seanca plenare e Kuvendit është shoqëruar me tensione edhe pasditen e së enjtes. Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj dhe ai i...

Shehaj-Ramës: Po humbet kontrollin, do ndjek rrugën ligjore

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se është shumë i qetë edhe pas...

“Denoncova Xhaçkën dhe Gjiknurin”, Shehaj tregon pse pati përplasje me Ramën

Deputeti Agron Shehaj u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se Edi Rama filloj ta sulmonte në biznesin e tij,...

Denoncimi i deputetit Shehaj: Policia më mbylli biznesin/ 5 zhvillimet

‘Hakmarrje e Ramës’, denoncimi i deputetit Shehaj: Policia më mbylli biznesin Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj deklaroi këtë të enjte,...

Agron Shehaj e denoncoi për mbylljen e biznesit, reagon kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas denoncimit të deputetit demokrat, Agron Shehaj, i cili tha se policia ka mbyllur biznesin e...

Berisha: Rama vërsulet si bandit kundër Shehajt, i mbyll biznesin pa asnjë provë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se kryeministri Edi Rama sulmon kundërshtarët e tij politikë, duke iu referuar denoncimit të...

‘Hakmarrje e Ramës’, denoncimi i deputetit Shehaj: Policia më mbylli biznesin

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj deklaroi këtë të enjte, se policia ka mbyllur biznesin e tij dhe ka sekuestruar ambientet...

Agron Shehaj dorëzon projektligj kundër kompanive offshore

Kompanive offshore me pronarë sekret duhet t’u ndalohet që të përfitojnë kontrata publike në Shqipëri. Ky është qëllimi i projektligjit që...

PD dorëzon projektligjin për kompanitë offshore që përfitojnë kontrata publike

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka dorëzuar këtë të premte në Kuvend, projektligjin i cili ndalon automatikisht të gjitha kompanitë...

Shehaj: Ne jemi shumica, të tjerë do na bashkohen

Deputeti demokrat, Agron Shehaj mbajti fjalën e tij në protestën e sotme në "Bulevardin e Kombit". Shehja është shprehur se Partia Demokratike...

REPLIKA | Shehaj akuzon Xhaçkën për korrupsion, ministrja e quan mashtrues

Mesditën e sotme ka pasur replika në Kuvend mes Ministres së Jashtme Olta Xhaçka dhe deputetit të PD-së Agron Shehaj. Deputeti deklaroi...