Fansi bie nga ballkoni teksa ndiqte koncertin e Drake

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dikush ra nga ballkoni teksa dëgjonte Drake të performonte. Situata ka ndodhur gjatë një prej koncerteve të fundit të yllit të muzikës teksa ky i fundit po performonte në Teatrin legjendar ‘Apollo’ në Harlem të Nju York. Shfaqja e dytë e koncertit të shumëpritur të Drake SiriusXM u ndërpre pasi papritur dikush u shkëput nga ballkoni ku po qëndronte dhe ra në gropën e orkestrës.

Incidenti ndodhi rreth një orë e gjysmë pasi këngëtari i “One Dance” doli në skenë. Reperi ’21 Savage’, 30 vjeç, iu bashkua Drake, 36 vjeç, në skenë për të performuar këngë nga albumi i tyre bashkëpunues i vitit 2022 “Their los”.

Të dy Drake dhe 21 Savage u larguan nga skena menjëherë, por megjithëse incidenti shokoi turmën koncerti vijoi. Stafi i përkujdesjes për mbarëvajtjen iu gjend menjëherë pranë burrit. Teksa magjia e koncertit vijoi rreth 15 minuta më vonë pasi u konfirmua se nuk pati të lënduar.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Bislimi fajëson Brukselin për moszbatimin e Marrëveshjes së Energjisë

“Një pjesë bukur të madhe të fajit për moszbatimin e Marrëveshjes e ka vet Brukseli... që kanë dërguar sinjale të gabueshme të Elektroseveri...

Momentet dramatike kur 8-vjeçari nxirret nga rrënojat dhe ribashkohet me nënën e tij

Një seri fotosh dramatike tregojnë 8-vjeçarin Yigit Çakmak duke u nxjerrë nga rrënojat nga punonjësit e urgjencës në Hatay, Turqi, 52 orë pas tërmetit...

Pamje rrëqethëse nga rrënojat, vajza e vogël mban foshnjën në duar dhe kërkon ndihmë

Një tjetër video rrëqethëse është publikuar në rrjet nga tërmeti shkatërrimtar që goditi Turqinë dhe Sirinë. Nga pamjet e filmuara në rrënoja, shihet një vajzë...

TË FUNDIT

Bislimi fajëson Brukselin për moszbatimin e Marrëveshjes së Energjisë

“Një pjesë bukur të madhe të fajit për moszbatimin e Marrëveshjes e ka vet Brukseli... që kanë dërguar sinjale të gabueshme të Elektroseveri...

Momentet dramatike kur 8-vjeçari nxirret nga rrënojat dhe ribashkohet me nënën e tij

Një seri fotosh dramatike tregojnë 8-vjeçarin Yigit Çakmak duke u nxjerrë nga rrënojat nga punonjësit e urgjencës në Hatay, Turqi, 52 orë pas tërmetit...

Pamje rrëqethëse nga rrënojat, vajza e vogël mban foshnjën në duar dhe kërkon ndihmë

Një tjetër video rrëqethëse është publikuar në rrjet nga tërmeti shkatërrimtar që goditi Turqinë dhe Sirinë. Nga pamjet e filmuara në rrënoja, shihet një vajzë...

LeBron James rekord absolut, shënon historinë në NBA

LeBron James  shënon historinë duke u bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në NBA duke kaluar rekordin e gjatë të Kareem...

VIDEO/ Banorët e Laçit hapin dyert e banesave për turqit: I presim në shtëpitë tona

Kamera e Euronews ishte këtë të mërkurë në qytetin e Laçit, ku mori disa përjetime të qytetarëve në lidhje me tërmetin shkatërrimtar që goditi...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×