English

Faturino dhe shoferi i urbanit dhunojnë pasagjerin në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Tiranës ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për dy shtetas (faturino dhe shofer i një linje autobusi) të cilët kanë dhunua një shtetas tjetër.

- Advertisement -

Reagimi i policisë erdhi pas pamjeve të publikuara në mediat sociale.

Shtetasit B. S., (faturino i autobusit), dhe shtetasi S. S., (shoferi i autobusit), ditën e djeshme, për motive të dobëta kanë goditur shtetasin S. R., 43 vjeç, sqaron policia.

Në vijim të veprimeve u referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për dy autorët e dyshuar, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?