English

FOTO| Kush është e dashura e re e Armando Brojës?

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Futbollisti Armando Broja është në një lidhje të re dashurie.

- Advertisement -

Sipas informacioneve ai është njohur me një vajzë në Mbretërinë e Bashkuar, influencuesen Xhejd Uills.

Pas disa muajve që Broja u nda me të dashurën e një viti e gjysmë, futbollisti ka nisur romancën pa iu dashur shumë kohë për të hapur dyert e zemrës.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, influencuesja ka konfirmuar marrëdhënien pasi ka publikuar një foto me Brojën dhe motrën e tij me mbishkrimin “E diel familjare”.

Broja ka qëndruar jashtë fushës për rreth 1 vit për shkak të një dëmtimi. Ai është rikthyer dhe debutimin e radhës e ka javës tjetër me Kombëtaren Shqiptare.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×