English

Grabitet pika e këmbimit valutor në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një pikë e këmbimit valutor është grabitur të premten në Tiranë.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në zonën e Institutit ku mësohet se persona ende të paidentifikuar, kanë hyrë në Exchange dhe kanë arritur të marrin një shumë parash.

Autorët dyshohet se kanë qenë 3 persona të maskuar të cilët pas grabitjes janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Përmes një njoftimi zyrtar policia bën me dije se shtetas ende të paidentifikuar kanë dëmtuar murin e një subjekti për këmbimin valutor, në pronësi të shtetasit F. Gj., 59 vjeç, kanë marrë 30 000 lekë të rinj.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?