English

Hong Kongu mirëpret vitin 2023

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Viti i Ri ka trokitur edhe në Hong Kong.

- Advertisement -

Një spektakël fishekzjarrësh ka pushtuar qiellin në vendin e katërt në radhë që priti 2023-shin.

Ngjyrat e para u panë në Zelandën e Re. Më pas Australia festoi hyrjen e vitit të ri dhe në radhë ishte Japonia.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?