English

Humbi kontaktet me familjen 3 ditë më parë, gjendet i vdekur 66-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 66 vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Hoçisht të Korçës.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për shtetasin Shkëlqim Callo, banues në fshatin Përparimaj të Devollit, i cili para 3 ditësh ishte larguar nga banesa e tij dhe kanë qenë familjarët ata që kanë kërkuar ndihmë për gjetjen e tij.

Ditën e sotme është bërë e mundur gjetja e trupit të 66-vjeçarit.

Policia bën me dije se nga verifikimi i trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune ndaj e mendohet se vdekja e 66 vjeçarit mund të ketë ardhur për shkaqe natyrale.

Megjithatë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?