I mori të dashurin, modelja “kap për flokësh” shoqen. I hiqet kurora e ‘Miss-it’

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Të humbasësh kurorën e misit apo të dashurin? Midis këtyre dy zgjedhjeve, Thayssa Florindo, zgjodhi të “luftonte” për mashkullin e jetës. Ajo mbante postin e të të bukurës së brazilit “Miss Luna 2022”, por një video që u shpërnda në rrjetet sociale, ia hoqi kurorwn e “bukurisë”.

Thayssa Florindo, u përfshi në një sherr nw Brazil, me një vajza tjetër, me 31 Mars. Shkak mendohet të ketë qënë romanca që ish i dashuri i saj kishte nisur me vajzën në fjalë, që kishte qënë shoqja e misit.

Drama thellohet edhe më shumë, pasi modelja humbi titullin e saj dhe u skualifikua nga konkursi “Miss Universe Espirito Santo 2023”. Ajo është shprehur se ka qënë në gjëndje të dehur dhe nuk ka qënë e vetdishme për veprimet e kryera.

- Advertisement -

Megjithatë, për drejtustit e konkursit, misioni i një “Miss-i” është të luftojë për paqen në botë dhe jo për meshkuj.

 

LEXO GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

“S’krahasohet çështja Beleri me atë të luftës”, Xhufi: Këto lojëra acarojnë situatën

Historiani Pëllumb Xhufi, foli në lidhje me çështjen “Beleri” dhe kushtet që ka vendosur Greqia për Shqipërinë, që nëse nuk zbatohen atëherë do të...

Debati për minoritetet, largohet nga emisioni sekretari i Omonias

Tema e vetos së Greqisë dhe betimit të Fredi Belerit si kryetar i Bashkisë së Himarës është shoqëruar me debate në emisionin “Review” në...

“Nuk vendosim ne çfarë bën Greqia”, Xhomaka thirrje Ramës: Zgjidhni çështjen Beleri

Nënkryetari i OMONIA-s Jorgo Xhomaka, i ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania, foli në lidhje me veton e Shqipërisë ndaj Greqisë. Ai theksoi se duan zgjidhjen...

TË FUNDIT

“S’krahasohet çështja Beleri me atë të luftës”, Xhufi: Këto lojëra acarojnë situatën

Historiani Pëllumb Xhufi, foli në lidhje me çështjen “Beleri” dhe kushtet që ka vendosur Greqia për Shqipërinë, që nëse nuk zbatohen atëherë do të...

Debati për minoritetet, largohet nga emisioni sekretari i Omonias

Tema e vetos së Greqisë dhe betimit të Fredi Belerit si kryetar i Bashkisë së Himarës është shoqëruar me debate në emisionin “Review” në...

“Nuk vendosim ne çfarë bën Greqia”, Xhomaka thirrje Ramës: Zgjidhni çështjen Beleri

Nënkryetari i OMONIA-s Jorgo Xhomaka, i ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania, foli në lidhje me veton e Shqipërisë ndaj Greqisë. Ai theksoi se duan zgjidhjen...

Bido sqaron pse Greqia e ka të pamundur të vendosë veto: Autogol, nuk ka aleatë

Ardit Bido, drejtor i Arkivave të Shqipërisë është shprehur se nuk e beson që Greqia do të vendosë veto ndaj vendit tonë, pasi për...

Veto e Greqisë, gazetari: Të dyja palët janë futur në llogore, Athina bëri presion

Gazetari Artur Bibe, në një intervistë për emisionin “Review” në Euronews Albania, foli në lidhje me veton që Greqia ka thënë që do i...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×