English

“Ishin tre burra”- Gruaja denoncon ngacmimin seksual në polici

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një grua ka denoncuar këtë të premte në policinë e Kosovës se është ngacmuar seksualisht nga tre burra.

- Advertisement -

Sipas gruas ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të enjtes në qytetin e Ferizajt.

Policia nuk ka bërë shumë detaje publike në lidhje me rastin, por ka konfirmuar se janë nisur hetimet nga organi i akuzës.

“Ferizaj 12.01.2023-15:45. Me 13.01.2023 viktima femër kosovare, ka raportuar se tre të dyshuarit meshkuj kosovar ndaj saj kanë kryer veprën e ngacmimit seksual. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?