English

Jennifer Lopez, vrasëse me pagesë në filmin e ri të Netflix

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez do të shfaqet në një formë krejt ndryshe nga çfarë e kemi parë më herët në aktrim.

- Advertisement -

Këtë vit e pamë në komedinë romantike Marry Me, por ndërkohë ajo xhiroi një film tjetër, këtë herë të një zhanri krejt tjetër.

J.Lo, luan një vrasëse me pagesë në filmin e ri aksion të Netflix, të quajtur The Mother.

Ajo është në arrati nga njerëz të rrezikshëm, por kur mëson se vajza e saj, të cilën e kishte braktisur prej kohësh, është në rrezik, ajo detyrohet t’i kthehet zanatit të vjetër për ta mbrojtur, shkruan KosovaPress.

The Mother u drejtua nga Niki Caro bazuar në një histori të Misha Green. Personazhet tjera janë Joseph Fiennes, Gael Garcia Bernal, Lucy Paez dhe Omari Hardëick. Filmi do të mbërrijë në Netflix në maj të vitit 2023.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?