English

Letra e vlerësimit të raportit, SPAK falënderon të Ngarkuarin me Punë të SHBA

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion (SPAK) ka falënderuar të Ngarkuarin me punë të SHBA-ve në Shqipëri, David G. Wisner dhe Ambasadën Amerikane për letrën personale të tij mbi vlerësimin e raportit vjetor të prezantuar në KLP.

- Advertisement -

Përmes një postimi në rrjetin social “X”, SPAK nënvizon angazhimin maksimal për të përmbushur misionin kushtetues në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar.

“SPAK falenderon të Ngarkuarin me punë David G. Wisner @USEmbassyTirana, për letrën personale mbi vlerësimin e raportit vjetor të prezantuar në KLP.

SPAK nënvizon angazhimin maksimal për të përmbushur misionin kushtetues në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar në🇦🇱”, shkruhet në njoftimin e SPAK në rrjetin social “X”.

Letra e vlerësimit

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?