English

“Ofendoi gruan” Flasin miqtë e ngushtë të grekut që vrau me plumb në kokë shqiptarin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mediat greke kanë publikuar detaje nga vrasja në Mykonos e 34-vjeçarit shqiptar Visar Dakrama, alias Julian Kosova.

- Advertisement -

Krimi ndodhi mëngjesin e të hënës në ambientet e jashtme të një lokali nate.

Konflikti mes 34-vjeçarit dhe shtetasit grek Athanasios Nazos nisi në lokal dhe më pas ky i fundit shkoi në banesë për të marrë armën e gjahut duke ekzekutuar shqiptarin.

Mediat greke shkruajnë se autori, është një biznesmen i njohur Mykonos, i cili është aktiv në sektorin e turizmit dhe madje është i afërm i një të zgjedhuri të bashkisë së Mykonos.

Fillimisht u aludua nga mediat greke për një krim pasioni ku një vajzë, e cila kishte qenë më parë e dashura e shqiptarit, u bë molla e sherrit mes dy të rinjve.

Por miqtë e autorit të krimit thonë se 33-vjeçari grek nuk ka pasur lidhje intime me vajzën në fjalë.

“Vajza, për të cilën ka pasur një keqkuptim, nuk ka marrëdhënie romantike me Thanasis”, thotë një mik i ngushtë i autorit.

“Burri tjetër e ofendoi këtë grua dhe më pas të dy përfunduan duke u grindur. Në mjegullën e pijes gjërat morën një kthesë të pakëndshme” shtoi miku i autorit të krimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?