English

Puff Dady kërkon falje pas publikimit të videos ku dhunon ish-të dashurën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këngëtari amerikan Sean “Diddy” Combs i njohur më së shumti si Puff Dady ka kërkuar falje për sjelljen e tij “të pafalshme” pas publikimit të një videoje që tregonte atë duke sulmuar këngëtaren Cassandra “Cassie” Ventura.

- Advertisement -

Duke folur në një video të postuar në faqen e tij në Instagram, ylli i repit tha se mori përgjegjësinë e plotë për veprimet e tij.

Videoja, e cila u transmetua në CNN në fillim të kësaj jave, tregon Combs duke shkelmuar dhe shtyrë ish të dashurën e tij në një korridor hoteli.

“Isha i neveritur kur e bëra. Jam i neveritur tani. Shkova dhe mora ndihmë profesionale. Isha në terapi, në rehabilitim. Më duhej t’i kërkoja Zotit mëshirë. Më vjen shumë keq”, tha Combs, transmeton BBC.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?