English

Rama ndan pamjet nga montimi i dronëve Bayraktar: Do fluturojnë në bazën e Kuçovës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryeministri Edi Rama është shprehur se dronët Bayraktar të blerë nga Turqia do të bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë.

- Advertisement -

Komentet Rama i bëri përmes një postimi në Facebook, krahas të cilit ka ndarë edhe pamje nga montimi i këtyre dronëve.

Kujtojmë se baza e Kuçovës do të jetë e para bazë taktike e NATO-s në vendin tonë.

Reagimi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me disa momente nga montimi i dronëve Bayraktar, që do të bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë, ju uroj një javë të mbarë🙏

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?