English

Sadio Mane nuk ia del, senegalezi humb ndeshjet e para të Botërorit “Katar 2022”

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sadio Mane do të mungojë në ndeshjet e para të Senegalit në Kupën e Botës për shkak të një dëmtimi në këmbë.

- Advertisement -

Lajmin e ka bërë të ditur një zyrtar i Federatës së Futbollit të Senegalit, shkruan BBC Sport.

“Ne do të duhet të bëjmë në ndeshjen e para dhe të fitojmë pa Sadio Mane,” tha anëtari i bordit të federatës së futbollit të Senegalit (FSF), Abdoulaye Sow.

Sadio Mane pësoi një dëmtim në sfidën e fundit të Bajernit në kampionat kundër Verder Bremenit, duke e lënë fushën pas vetëm 20 minutash lojë.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?