English

Shakira thyen 14 Rekorde Botërore Guinness pas këngës për Pique

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Shakira ka thyer 14 Rekorde Botërore Guinness pas publikimit të këngës së saj për Pique.

- Advertisement -

Këngëtarja kolumbiane, 46 vjeç, dhe Bizarrap kanë bërë histori me këngën e tyre Music Sessions Vol. 53 duke e mbajtur për një kohë të gjatë në krye të listave.

Kënga u publikua në YouTube më 12 janar.

“Kë ndërruar një Ferrari me një Twingo, le një Rolex për një Casio”, thuhet në bashkëpunimin e Shakirës.

Ajo vendosi rekordin për këngën latine më të shikuar në YouTube në 24 orë me 63,000,000 klikime dhe më pas u bë kënga latine më e shpejtë që ka arritur 100 milionë shikime në YouTube.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×