6 vjec

Arrestohet 6-vjeçari në SHBA, qëlloi me armë mësuesen

Një djalë 6-vjeçar është arrestuar nga policia pasi qëlloi me armë një mësuese në shkollën fillore Richneck në qytetin Njuport Njuz,...

Babai mori fëmijën në krah dhe kërkoi ndihmë, detaje nga aksidenti në Vlorë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 6-vjeçari ka ndodhur të martën rreth orës 04:45 në aksin rrugor Fier-Vlorë, në afërsi...