agim

Kush është Agim Kajmaku, nga politika te telashet me drejtësinë

Askush nuk e njihte kontributin në Partinë Socialiste të Agim Kajmakut deri në momentin që ai u kandidua për të drejtuar...

Zbardhet vrasja e pronarit të marketit në 2018, autorët me pagesë

Vrasja e Agim Bucit brenda marketit të tij në Kamëz në 2018 nuk ishte për grabitje, por e kryer nga vrasës...

PD rrezikon të humbë edhe Shkodrën, thotë analisti

Analisti Agim Baçi tha se me zgjedhjen e kandidatëve për zgjedhjet e pjesshme Berisha konfirmoi largimin nga PD dhe bashkimin me...