Elton Brengasi

Ish-truproja i Tahiri mohon akuzat: Me ‘të penduarin’ u njoha në fushatën e PS

Ish-truproja i Saimir Tahirit, i ekstraduar një ditë më parë nga Gjermania është lënë në burg nga Gjykata për Korrupsionin dhe...