pema

E trishtë| Rrëzohet nga pema në Theth, ndërron jetë 34-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në zonë e Thethit, ku një 34-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë...

VIDEO| Era e fortë shkul pemën në Tiranë, bie mbi një makinë

Si pasojë e motit të keq dhe erës së fortë në kryeqytet një pemë është rrëzuar në rrugën Xhanfize Keko. Siç shihet...

E trishtë| “Benz-i” përplaset me pemën, ndërron jetë në aksident 24-vjeçari shqiptar

Një 24-vjeçar me origjinë shqiptare ka humbur jetën në një aksident automobilistik të ndodhur rreth orës 23.30 të mbrëmjes së djeshme...

Ndizen dritat e pemës në sheshin “Skënderbej”

Tanimë e kthyer në traditë, Tirana ndriçohet nga dritat duke i dhënë mirëseardhjen festave të fundvitit. Sheshi “Skënderbej” është ndriçuar nga...

Rrëzohet nga pema duke mbledhur ullinj, humb jetën 62-vjeçari në Sarandë

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë aksidentale në Sarandë. Ngjarja ndodhi në të shtunën në lagjen nr.1, Ksamil, ku dyshohet se...

Rrëzohet nga pema teksa mblidhte ullinj, humb jetën 65-vjeçari në Vlorë

Një 65-vjeçar ka ndërruar jetë në mënyrë aksidentale në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e së shtunës në fshatin Bestrovë, ku...