English

VIDEO| Era e fortë shkul pemën në Tiranë, bie mbi një makinë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Si pasojë e motit të keq dhe erës së fortë në kryeqytet një pemë është rrëzuar në rrugën Xhanfize Keko.

- Advertisement -

Siç shihet dhe nga pamjet e mësipërme, pema është shkulur nga një lulishte pranë një pallati dhe ka përfunduar mbi rrugë.

Pema ka rënë pranë një makinë që ndodheje parkuar në lagje. Ndërkohë që nuk raportohet për asnjë person të lënduar.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?