English

Makina “fluturon” në humnerë në Librazhd, 3 të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të marte në vendin e quajtur kthesa e ‘Labidarit’, në Librazhd.

- Advertisement -

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se një automjet tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në humnerë.

Në mjet kanë qënë 3 persona, prej të cilëve njëri është plagosur rëndë dhe është transportuar në spitalin e Elbasanit për të marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Dy personat e tjerë kanë marrë vetëm disa lëndime të lehta.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e lartë, ndërkohë që grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?