Tedi Blushi: Ku i keni provat për korrupsion nga Berisha e Meta? Gjejini!

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi “sfidoi” të gjenden prova korrupsionit nga Sali Berisha dhe Ilir Meta.

“Nuk është çështje akuzash dhe deklaratash politike. Si zoti Berisha, si zoti Meta kanë 10 vite në opozitë me një drejtësi të kapur jo për fyti, po nuk e di, të kapur kokë e këmbë nga Edi Rama. A ka shqiptar sot që e beson që nëse zoti Meta do të kishte bërë korrupsion nuk do të ishte faktuar,” – u shpreh Tedi Blushi në një intervistë për Euronews Albania.

Sipas tij në 10 vite, Edi Rama do të kishte nxjerrë çdo informacion për korrupsion nga Berisha dhe Meta nëse do të kishte diçka të tillë.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Teknologjia në shkolla, nxënësit: Kemi mësuar të ndërtojmë figura të ndryshme

Nxënësit nga klasa e parë, prej dy vitesh orën e teknologjisë dhe informacionit, po e zhvillojnë në laboratorët Smart. Përmes lojërave fëmijët, mësojnë si të...

Gjuha rome në shkolla/ 250 nxënës në Elbasan do t’a kenë lëndë mësimore

"Nxënësit e komunitetit rom në Elbasan do të kenë mundësi të mësojnë gjuhën e tyre amtare në shkollë. Kjo gjuhë është futur në dy...

30.7% më shumë të ardhura për hotelet, 16% për restorantet

Hotelet rritën të ardhurat dhe fitimet e tyre në masë më të madhe sesa restorantet. Nga publikimi i të dhënave nga INSTAT rezulton se...

TË FUNDIT

Teknologjia në shkolla, nxënësit: Kemi mësuar të ndërtojmë figura të ndryshme

Nxënësit nga klasa e parë, prej dy vitesh orën e teknologjisë dhe informacionit, po e zhvillojnë në laboratorët Smart. Përmes lojërave fëmijët, mësojnë si të...

Gjuha rome në shkolla/ 250 nxënës në Elbasan do t’a kenë lëndë mësimore

"Nxënësit e komunitetit rom në Elbasan do të kenë mundësi të mësojnë gjuhën e tyre amtare në shkollë. Kjo gjuhë është futur në dy...

30.7% më shumë të ardhura për hotelet, 16% për restorantet

Hotelet rritën të ardhurat dhe fitimet e tyre në masë më të madhe sesa restorantet. Nga publikimi i të dhënave nga INSTAT rezulton se...

Shërbimi dentar privat në Shqipëri, i lirë për të huajt i shtrenjtë për shqiptarët

Shërbimi stomatologjik privat në Shqipëri është i lirë për të huajt, por i shtrenjtë për shqiptarët. Në një intervistë për Euronews Albania, pedagogia e...

Dita Botërore e Alzheimer/ Shkencëtarët: Sot sëmundja nuk është më e pamposhtur

Mbi 55 milionë njerëz vuajnë nga sëmundja e pashërueshme e trurit, Alzajmeri. Por shkencëtarët shprehen se po jetojmë në kohëra kur po bëhet një...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×