Euronews Now me Bruna Çifligu-n

Euronews Now me Bruna Çifligu do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut nëpërmjet raportimit drejtpërsëdrejti duke pasqyruar dhe përditësuar lajmet që shikuesit kanë ndjekur gjatë ditës apo të lajmeve të ditës në vijim.

Euronews Now me Bruna Çifligu-n

Deputeti kritika Kurtit: Është treguar i dobët këto vite në pushtet

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Besnik Tahiri tha në një intervistë për Euronews Albania se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është treguar...

Ervin Bushati: PS është e sigurt për fitoren, ka organizim më të mirë se PD

Ervin Bushati është shprehur i sigurt se Partia Socialiste do të fitojë zgjedhjet vendore të cilat pritet të zhvillohen më 14 maj. I ftuar në...

Ish zv.ministri: Rama dhe Veliaj do të kenë probleme me drejtësinë para 2025-s

Ish zëvendësministri i Brendshëm, Avenir Peka thotë se kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj do të ketë probleme me drejtësinë, para...

Analisti: Bejko ndoshta nuk ka shanse për Tiranën, por as Këlliçi nuk fiton

Analisti Alban Daci thotë se kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko, ndoshta nuk ka shanse për të fituar në zgjedhjet...

“Jam më se e lumtur!”- Pilotja e vetme në Shqipëri tregon si iu bashkua aviacionit

Armela Murati është pilotja e parë femër e cila i është bashkohet Forcave të Armatosura të Shqipërisë. E ftuar në Euronews Albania, ajo ka...

Revoltohet mjeku: Na fusin në burg për 5 mijë lekë para kamerave, e turpshme!

Mjeku kardiolog Petrit Vargu tha në një intervistë për Euronews Albania se mjekët e ndershëm kanë respektin dhe dashurinë e pacientëve. Vargu u shpreh se...

“Rritni pagat! Po largohen të gjithë”, eksperti: Mund të mbetemi 1.5 mln banorë

Eksperti i ekonomisë Fatos Çoçoli tha se arsyeja kryesore se pse duhet të rriten çmimet është largimi i popullsisë. Sipas tij Shqipëria është vendi...

“Nuk jemi shpirtkazmë”, mjeku: Figura jonë keqpërdoret, e kemi mendjen te pacienti

Mjeku kardiolog Petrit Vargu tha për Euronews Albania se mjekët e kanë gjithmonë mendjen te pacientët e tyre madje edhe kur janë në shtëpi...

900 euro paga mesatare, e realizueshme? Civici: Vendim i shumëpritur

Eksperti i ekonomisë Ardian Civici komentoi në një intervistë për Euronews Albania premtimin e kryeministrit Edi Rama për rritjen e pagës minimale në 900...