U aksidentua teksa pastronte rrugën nga bora, aktori amerikan në gjendje të rëndë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Aktori amerikan Jeremy Renner ka dalë nga operacioni por mbetet në gjendje kritike për shkak të aksidentit me një borëpastruese.

Renner pësoi mpirje në gjoks dhe dëmtime ortopedike dhe ndodhet ende në kujdes intensiv, bëri të ditur menaxherja e tij.

Ai u dërgua në avion në spital ditën e diel, pas aksidentit të regjistruar teksa pastronte dëborën jashtë shtëpisë së tij në Nevada.

- Advertisement -

Shtetet e Bashkuara janë përfshirë nga një mot i acartë, me stuhi dëbore, që ka marrë jetët e disa dhjetëra personave.

“Familja e Jeremy do të donte t’i shprehte mirënjohjen e saj mjekëve dhe infermierëve që po kujdesen për të”, vijoi menaxherja në një deklaratë.

Familja falënderoi gjithashtu policinë lokale dhe shërbimet zjarrfikëse, si dhe fansat e shumtë të aktorit për mesazhet ngushëlluese të shprehura.

Përpara aksidentit, Renner po pastronte një rrugë në vendlindjen e tij, në Reno të Nevadës, duke përdorur borëpastruesen e tij në mënyrë që familja të largohej për shkak të stuhisë së dendur.

51-vjeçari ishte personi i vetëm i përfshirë në aksident, i cili po hetohet nga sherifi i kontesë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Çfarë ka në shishe? Irlanda, vendos në ektiketa rreziqet nga konsumimi i alkoolit

Të gjitha rreziqet shëndetësore që shkaktohen nga konsumimi i alkoolit, do të jenë të pasqyruara në etiketën e çdo shisheje alkool. Ky është vendimi që...

Goditi me grusht Berishën, Shehu me probleme mendore, kërkohet shtrimi në psikiatri

Pas përfundimit të ekspertizës mjeko-ligjore, Prokuroria e Tiranës ka kërkuar shtrimin në spitalin psikiatrik për Gerti Shehun, personi i cili qëlloi me grusht në...

Sheholli: Demokracia nuk mbahet me polici, të ketë zgjedhje të reja në Veri

Drejtuesi i Institutit për Afirmimin e Marrëdhënieve Ndëretnike, Fatmir Sheholli, komentoi situatën e tensionuar së fundmi në veri të Kosovës pas zgjedhjes së kryetarëve të...

TË FUNDIT

Çfarë ka në shishe? Irlanda, vendos në ektiketa rreziqet nga konsumimi i alkoolit

Të gjitha rreziqet shëndetësore që shkaktohen nga konsumimi i alkoolit, do të jenë të pasqyruara në etiketën e çdo shisheje alkool. Ky është vendimi që...

Goditi me grusht Berishën, Shehu me probleme mendore, kërkohet shtrimi në psikiatri

Pas përfundimit të ekspertizës mjeko-ligjore, Prokuroria e Tiranës ka kërkuar shtrimin në spitalin psikiatrik për Gerti Shehun, personi i cili qëlloi me grusht në...

Sheholli: Demokracia nuk mbahet me polici, të ketë zgjedhje të reja në Veri

Drejtuesi i Institutit për Afirmimin e Marrëdhënieve Ndëretnike, Fatmir Sheholli, komentoi situatën e tensionuar së fundmi në veri të Kosovës pas zgjedhjes së kryetarëve të...

“370 mln euro për rritjen e pagave”, Pano: Ja kush do ti paguajë kostot

Ekonomisti Pano Sako komentoi vendimin për rritjen e pagave, ku për këtë plan pritet të investohen 370 milion euro. Në një intervistë për Euronews Albania,...

Kush do ta trashëgojë pasurinë marramendëse të Tina Turner

Tina Turner grumbulloi një vlerë neto marramendëse gjatë gjithë karrierës së saj mbresëlënëse përpara vdekjes së saj tronditëse më 24 maj në moshën 83-vjeçare. Këngëtarja...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×