English

U gjet e mbytur në lumin Buna, policia: Nuk ka shenja dhune në trupin e 9-vjeçares

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Shkodër ku shtetësja Alma Arrazi bashkë me 3 fëmijët e saj dyshohet se janë vetëmbytur në lumin Bunë.

- Advertisement -

Trupi i pajetë i vajzës 9-vjeçare është gjetur nga një peshkatar, ndërkohë që policia sqaron përmes një njoftimi për mediat se ndryshe nga çfarë ishte raportuar më herët nga këqyrja paraprake e trupit të miturës, në prani të ekspertit mjeko-ligjor, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Policia ka arrestuar shtetasin Ergys Arrazi pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, Alma Arrazi çka dyshohet se e ka shtyrë atë drejt vetëvrasjes bashkë me 3 fëmijët e saj të mitur, 9, 6 dhe 4 vjeç.

Polumbarët e RENEA-s vijojnë të kërkojnë në ujërat e lumit Buna për trupat e nënës dhe 2 fëmijëve të tjerë, të cilët sipas denoncimit të babait të tyre rezultonin të zhdukur prej 3 ditësh.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?