English

Vetullat e bashkuara e fustan me diamante, modelja merr vëmendjen në Kanë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Modelja e Instagramit, Sophia Hadjipanteli, mahniti teksa ecte në tapetin e kuq të Kanës mbrëmë me një fustan me diamante.

- Advertisement -

25-vjeçarja nga Qipro mori vëmendjen e publikut dhe të mediave, jo nga fustani me diamante, as nga flokët apo bizhutë, por nga vetullat.

Siç shihet në fotot e publikuara nga mediat e huaja, e reja shihet me vetulla të trasha e të bashkuara në mes.

Ajo kishte bërë një make up shumë të lehtë, dhe kjo ia nxirrte shumë në pah vetullat.

E diplomuar në Universitetin e Maryland-it, Sophia u rrit në Qipro përpara se më vonë të emigronte në ShBA me familjen e saj.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?