English

Zjarri në Tregun Industrial në Durrës, policia jep detajet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Durrësit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen “nr.17” të qytetit, ku një zjarr ra në Tregun Industrial.

- Advertisement -

Sipas informacioneve të policisë, janë djegur 5 dyqane me produkte të ndryshme, në pronësi të shtetasve V. M., 59 vjeç, A. K., 39 vjeç, N. R., 65 vjeç, Sh. D., 66 vjeç, banues në Durrës.

Nga veprimet e para dyshohet se zjarri është aksidental.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon veprimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?