English

18-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me hotelin, vdes kopshtari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në vendin e quajtur “Shkëmbi i Kavajës”, ku një 50-vjeçari me iniciale B.B ka humbur jetën.

- Advertisement -

Policia bën me dije se 18-vjeçari me iniciale B.H  ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit, dhe për pasojë automjeti është përplasur me ambientet e jashtme të një hoteli.

Si pasojë e përplasjes, ka humbur jetën punonjësi i pastrimi dhe gjelbërimi, i cili në momentin e përplasjes, ishte duke pastruar.

Gjithashtu, nga përplasja janë dëmtuar shtetaset F. D., 20 vjeçe dhe L. P., 20 vjeçe, pasagjere në këtë automjet, të cilat ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit, shtetasi B. H. është shoqëruar në Komisariatin e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?