English

Tentativë për grabitje në Tiranë, Policia publikon fotot e autorëve: 5 mijë euro…

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre persona janë shpallur në kërkim për tentativë për vjedhjen e një institucioni financiar gjatë ditës së sotme në Tiranë.

- Advertisement -

Përmes një njoftimi, Policia ka ndarë fotografitë e personave të dyshuar dhe ofron 5 mijë euro shpërblim për cilindo që jep informacion mbi ta.

“Tiranë-Ditën e sotme, më datë 06.01.2024, jemi njoftuar për një vjedhje, të mbetur në tentativë, gjatë orëve të para të mëngjesit, në zonën e shërbimit 24/7 të klientëve, në një institucion financiar në kryeqytet.

Nga veprimet e para hetimore të kryera në vendngjarje, janë sekuestruar pamjet filmike me fotot e autorëve të dyshuar.

DVP Tiranë fton qytetarët që të japin informacion për autorët e kësaj ngjarjeje dhe vendos shpërblim 5000 euro, për çdo informacion të vlefshëm që do të çojë në kapjen e autorëve.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë vendos në dispozicion të qytetarëve, numrat e telefonit +355 69 41 55 554, dhe +355 69 41 12 208 duke garantuar anonimatin e plotë të çdo telefonuesi”, thuhet në njoftimin e Policisë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×