English

Aksident në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas, automjeti përplas këmbësoren

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në fshatin Xhyre.

- Advertisement -

Burimet për Euronews Albania bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një këmbësore. E raj identiteti së cilës nuk dihet është dërguar në spital ku dhe po merr ndihmën mjekësore.

Sipas informacioneve për fat të mirë ajo është jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×