English

Aksident në Berat/ Përplaset nga makina një 85-vjeçar, dërgohet menjëherë në spital

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur sot në orët e para të paradites në fshatin Lapardha.  Një automjet, tip Skoda, me targa AA 124 JZ, ka përplasur një të moshuar në rrugën e fshatit.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në qendër të fshatit Lapardha dhe 85-vjeçari Ramadan Boni është goditur nga mjeti dhe ka rënë në rrugë.

I plagosuri është transportuar drejt Spitalin Rajonal Berat, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që drejtuesi i mjetit, shtetasi me inicialet A.A është shoqëruar në polici për të dhënë shpjegime në lidhje me ngjarjen.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, që po kryejnë edhe këqyrjen e vendit të aksidentit, për të konfirmuar shkaqet dhe dinamikën e tij.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?