Aksident në Fier, makina përplas këmbësorin

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në Fier.

Policia tha se aksidenti ndodhi në vendin e quajtur “Sheq i Vogël”, automjeti tip “Volkswagen”  me drejtues shtetasin A. Gj., ka përplasur këmbësorin, shtetasin Sh. M., 69 vjeç, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Me shtetasin A. Gj. po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

- Advertisement -

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Arrestimi i Duros, distancohet Manastirliu: Përgjegjësia individuale, të hetohet

"Qëndrimi im është i prerë dhe i qartë, nga e cila si institucion distancohemi plotësisht. Cilido që shkelë këto parime duhet të përballet me...

“Të tregojmë pasurinë”- Basha: Vetingu i politikanëve të fillojë nga unë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar përmes një postimi në facebook në lidhje me takimin me të rinjtë dhe simpatizantët që ai...

Arrestimi i sekretares së MSH, Bardhi: Manastirliu të japë dorëheqjen

Kreu i Grupit Parlamentar i PD-së Gazment Bardhi i ka kërkuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu që të japë dorëheqjen pas arrestimit për korrupsion...

TË FUNDIT

Arrestimi i Duros, distancohet Manastirliu: Përgjegjësia individuale, të hetohet

"Qëndrimi im është i prerë dhe i qartë, nga e cila si institucion distancohemi plotësisht. Cilido që shkelë këto parime duhet të përballet me...

“Të tregojmë pasurinë”- Basha: Vetingu i politikanëve të fillojë nga unë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar përmes një postimi në facebook në lidhje me takimin me të rinjtë dhe simpatizantët që ai...

Arrestimi i sekretares së MSH, Bardhi: Manastirliu të japë dorëheqjen

Kreu i Grupit Parlamentar i PD-së Gazment Bardhi i ka kërkuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu që të japë dorëheqjen pas arrestimit për korrupsion...

Çfarë po ndodh në komunat e veriut? Gazetari Gjoci: Ndërtesa janë të boshatisura…

Gazetari Kosovë Gjoci, në një lidhje direkte për Euronews Albania, tregoi se si është situata në katër komunat në veri të Kosovës. Ai tha...

Rusia lëshoi ​​më shumë se 300 raketa ajrore kundër Ukrainës në muajin maj

Rusia lëshoi ​​më shumë se 300 raketa ajrore kundër Ukrainës gjatë muajit maj, sipas Ministrisë së Mbrojtjes. "Rusia ka të ngjarë të lëshojë kaq shumë...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×