English

Aksident në Lushnje, 6 të lënduar

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

6 persona janë lënduar nga një aksident në aksin rrugor Fier-Lushnjë, në fshatin Pirrë.

- Advertisement -

Ngjarja ndodhi të dielën rreth orës 20:30. Një automjet u përplas me një mjet bujqësor.

Shoferi i automjetit, 3 pasagjerë dhe 2 fëmijë të moshës 11 dhe 12 vjeç u lënduan. Ata ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, thuhet në njoftimin e policisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?