Alimehmeti: Mendimi im për Gert Bogdanin dhe Belind Këlliçin

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mjeku Ilir Alimehmeti i ftuar në emisionin ‘Now’ në Euronews Albania, u shpreh se Gerti Bogdani dhe Belind Këlliçi janë figura të mrekullueshme, kur u pyet se çfarë mendimi ka për kandidatët e opozitën për Bashkinë e Tiranës.

Ai tha se me Këlliçin dhe Bogdanin nuk është në garë dhe as në konkurencë, ndërsa shtoi se u janë dhënë tre oferta qytetarëve për t’i përfaqësuar në zgjedhjet lokale të 14 majit.

“Bogdani e Këlliçi janë të mrekullueshëm, nuk kam garë dhe një konkurrencë me ta. U janë dhënë tre oferta qyetarëve. Janë oferta për demokratët për të zgjedhur se kush ofertë i përfaqëson më mirë. Pika më e rëndësishme është se cila nga këto oferta ka shanset më të mira më 14 maj”- tha ai.

- Advertisement -

LEXONI GJITHASHTU: 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Beleri: Emri i zyrtarit të PD krah Berishës që ka ardhur në burg të më takojë

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri tha në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e emisionit Now në Euronews Albania, Erla Mëhilli se...

Betimi/Beleri flet nga burgu: Si e dha Rama 4 muaj më parë vendimin e sotëm të GJKKO

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri, ka folur nga burgu për emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, pas rrëzimit...

“Do ta bëjë Himarën greke”, Beleri i përgjigjet gazetarëve: Zëdhënës bandash

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e emisionit Now në Euronews Albania, Erla Mëhilli se qytetarët...

TË FUNDIT

Beleri: Emri i zyrtarit të PD krah Berishës që ka ardhur në burg të më takojë

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri tha në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e emisionit Now në Euronews Albania, Erla Mëhilli se...

Betimi/Beleri flet nga burgu: Si e dha Rama 4 muaj më parë vendimin e sotëm të GJKKO

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri, ka folur nga burgu për emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, pas rrëzimit...

“Do ta bëjë Himarën greke”, Beleri i përgjigjet gazetarëve: Zëdhënës bandash

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e emisionit Now në Euronews Albania, Erla Mëhilli se qytetarët...

Ekskluzive/Flet për herë të parë nga qelia Fredi Beleri, akuzon Ramën për arrestimin

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri, ka folur nga burgu për emisionin “Now me Erla Mwhillin” në Euronews Albania, pas rrëzimit...

Enton Abilekaj: “Sekreti” pse Rama nuk e lejon Belerin të bëhet kryetar bashkie

Gazetari Enton Abilekaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se kryeministri Edi Rama vazhdimisht ka ndikuar në vendimin e gjykatës lidhur me çështjet...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×