English

Bie nga lartësia në fabrikën e tij, ndërron jetë pronari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 50-vjeçar ka humbur jetën në Lezhë, pasi ka rënë aksidentalisht nga lartësia në fabrikën e tij.

- Advertisement -

Pronari 50-vjeçari ishte duke punuar në fabrikë, në momentin që u rrëzua aksidentalisht dhe ndërroi jetë si pasojë e plagëve të marra.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

“Rreth orës 15:30, në fshatin Rrilë, Lezhë, shtetasi N. Gj., 50 vjeç, duke punuar në fabrikën në pronësi të tij, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×