English

Deputetët e PD takim në Kukës, Bardhi dhe Berisha bashkojnë forcat për zgjedhje

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Vetëm 5 ditë para zgjedhjeve të pjesshme në Kukës, deputetët demokrat mbështetës të grupimeve të Berishës dhe Bardhitjanë mbledhur këtë të martë në qytetin e Kukësit.

- Advertisement -

Për takimin, deputetët demokrat u njoftuan gjatë fundjavës dhe është në vazhdën e takimeve që kanë zhvilluar deri më tani në kryeqytet me qëllim për-bashkimin e qëndrimeve të dy grupimeve të deputetëve.

Takimi shikohet edhe si një mbështetje dhe angazhim total i opozitës së drejtuar nga Berisha për të fituar bashkinë e Kukësit me kandidatin Emri Vata.

Ky i fundit ishte dhe vetë i pranioshëm në takim duke marrë mbështetjen e deputetëve demokratë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×