English

Deputeti socialist: PS-ja fiton mbi 45 bashki në zgjedhjet lokale

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti socialist, Etjen Xhafaj thotë se Partia Socialiste do të fitojë mbi 45 bashki në zgjedhjet lokale të 14 majit.

- Advertisement -

Në një intervistë për Euronews Albania, Xhafaj u shpreh se Partia Socialiste hyn në garë për të fituar dhe shtoi se e rëndësishme për këtë forcë politike, është komunikimi dhe bashkëpunimi me qytetarët.

“Pritshmëritë tona janë që të bashkëpunojmë me qytetarët. Me numër të përcaktuar unë nuk mund t’ua them të saktë. Nuk jam në fushën e parashikimeve. Pritshmëria është që të garojmë denjësisht. Në shumicën e bashkive në Shqipëri ne garojmë për të fituar. Unë mendoj që do të jemi mbi 45. Numrin e saktë nuk mund t’ua them”, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×